Dekoracijos

Kvietimai, atvirukai, padėkos tėvams

  Rankų darbo kvietimai daromi atsižvelgiant į Jūsų šventės bendrą stilių, Jūsų norus ir poreikį. Įvairių spalvų, tekstūros, dydžių, įprastų ir originalių sprendimų kvietimai paryškins Jūsų šventę ir suteiks malonių akimirkų jos laukimui.

Stalo kortelės ir stalo planai

  Privaloma stalo dekoravimo detalė. Smagu susodinti savo svečius, žinant jų pomėgius, susiejančias temas ir net amžių. Kvietimų stiliaus stalo kortelės sudarys vientisumą Jūsų šventei, o stalo planas padės svečiams jau tik įžengus į Jūsų šventės aplinką susirasti jam skirtą vietą.

Dekoruotos taurės, žvakės

  Tai ypatingai šventei skirtos dekoruotos taurės. Išlaikant tą patį, tiek kvietimų, tiek stalo kortelių stilių arba pagal Jūsų pageidavimus ornamentuotos taurės liks atminčiai ir po ypatingojo vakaro.

Servetėlės ir servetėlių žiedai

  Kas  gali būti gražiau už papuoštą servetėlę ant lėkštutės? Be įdomių lankstymų ir servetėlių spalvų, siūlome dekoruotus žiedus, karoliukų vėrinius, rišimo metodus bei ypatingą dekorą dengiant pačias servetėles.

Dovanėlės svečiams

  Dovanėlės svečiams – tai maloni staigmena, kuri primins apie Jūsų šventę, svečiams jau grįžus namo. Siūlome įvarius sprendimus – nuo žvakučių su padėkomis iki namų buičiai pritaikytų smulkmenų.

Dėžės vokeliams

  Kad būtų patogu, kad būtų viskas vienoje vietoje, kad nereiktų saugoti, kad nereiktų galvoti kur padėti, kad būtų gražu…

Pagalvėlės žiedams ir kiti aksesuarai

  Gražios, papildančios šventę, suasmenintos ir šiltos šventės detalės.

© 2024 Starsauto. Visos teisės saugomos. Sprendimas